BALIKESİR Emekliye Kredi Danışmanlık – Kredi Danışmanlık Hizmeti 2020 KAST

İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi, gerçek kişilerin ticari amaç dışında mal ve hizmet alımları için gerekli nakit ihtiyacını karşılamak amacıyla kullanılan kredilerdir. İhtiyaç kredisi, müşteriye gelecekte elde edecekleri geliri önceden kullanma imkanı sağlamaktadır. İhtiyaç kredilerinin her banka için farklı bir üst limiti olup, müşterinin geçmişteki ödeme düzeni, gelir durumu gibi diğer faktörlere göre değişiklik gösterecektir.

60 ay vade ile en uygun faizlerle en uygun kredi danışmanlık yapılır

kredği danışmanlık firmalarının öncüsü olan ”kredimbenim ” acil kredi

 emekli kredisi kullanmak isteyen müşterilerimiz için %100 banka onaylı kredi kullanma danışmanlığı için hizmet veren firmamız, sizleri kalite ve güvenle tanışmaya davet ediyor.

Emekli olan herkese kolayca kredi kullanmaları için uzman ve profesyonel çözümler sunan kredi danışmanlarımız sizlere destek sunmaktadır. Ptt veya bankalar üzerinden emekli maaşı alan müşterilerimize %100 banka onaylı kredi kullanma imkanı sunan firmamız, sizlere en iyiyi sunmak için çalışmaktadır.

Sizde emekli kredisi kullanımı ve diğer merak ettiğiniz sorular hakkında bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

1. Özellikle acil kredi ihtiyaçlarınızda hangi finans kurumunun ihtiyacınız için ne kadar kredi vereceğini öğrenebilir,


2. Başvurularının olumsuz olma sebeplerini ve nasıl olumlu sonuçlanabileceğini öğrenebileceğiniz kredi danışmanlık hizmetini alabilir,


3. “Kredi çekmek istiyorum” kararını verdiğinizde evrak hazırlama, başvuru aşamasını bekleme, istihbarat, süreç yönetimi gibi sürekli bir takip ve dikkat gerektirecek aşamalarda profesyonel destek alabilir,


4. Faiz, masraf ve vade gibi konularda kredi kurumları arasındaki avantajları görüp, uygun olanından faydalanabilir, kredi hesaplama aracı olarak birçok uygulamadan yararlanabilir,


5. Başvurularınızın olumsuz olmasından, yani kredi çıkmıyor aşamasından sonra talep edilen kredi limitlerinin onay alabileceği banka ya da finans kurumunun olup olmadığını öğrenebilir ve bu finans kurumları ile iletişime geçerek uygun kredi koşulları ile doğru başvuruların yapılmasını sağlayabilir,


6. Bireysel bir müşteri ya da ticari bir işletme için bugün var olan kredi limitlerinin belirlenmesi, eğer hazırda bir limit yoksa oluşabilecek limitlerin yol ve yöntemlerinin belirlenmesi ve adınıza bu yönlendirmelerin yapılması, yol ve yöntemlerin izlenmesi ve talep edilen limitlere ulaşılması, kısaca en kolay yoldan kredi hesaplama ve kredi başvurusu için danışmanlık hizmeti alabilir, maddi yatırımlarınıza yön verebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

emeklilere kredi

Tuğyan Finans Emlak ve Oto,E-ticaret Dan.Hiz.Ltd.Şti

KREDİMBENİM  FİNANSAL HİZMETLER

www.kredimbenim.com

https://www.facebook.com/kredimbenim

https://twitter.com/kredimbenim

https://instagram.com/kredimbenim1

https://www.linkedin.com/in/kredimbenim

https://plus.google.com/+KredimBenim

MAİL :  kredim.benim@hotmail.com

Gsm : 0 533 924 20 76

Tel : 0 850 969 72 12

Not :

Bankalar ptt ve Kurumlarla bağımız olmayıp işlemlerimiz sadece danışmanlık, üzerine ve bilgi amaçlıdırBanka ve kurumlara bizzat kendiniz başvurunuzÜÇÜNCÜ ÇEYREK İÇ TLEP KAYNAKLI OLAN HAKAN ÖZ AYIP ETTİ..

Firmamız sadece danışmanlık bilgi vermektedir buna istinaden hizmet bedeli sadece verilen taşıt, konut ve yönlendirim ücreti bazında olabilir herhangi banka ile çalışmaamız yoktur. Bu sebeple , verilen bilgiler bilgi amaçlıdır..firmamız emlak, oto ve finans şirketidir firmaların bankaların veya kuruluşların  logoları, markaları kullanılmamaktadır.

Bilgilerinize sunarız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s